Aydın Aperatifçi

Aydın Aperatifçi hızlı, lezzetli ve taze ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Gıdada maksimum hijyen odaklı hizmet vermekteyiz. Tariflerimizde yüzde yüz doğal ve sağlıklı et kullanılır. Lezzetinden şüphe etmeden vereceğiniz tüm siparişleri hızlıca hazırlayıp sıcak bir şekilde sizlere sunuyoruz. Kokoreç ve midye dolma gibi ürünlerimiz günlük hazırlanmaktadır. Tüm yeşillikler en hijyenik koşullarda yıkanmaktadır. Aperatif alanında çok geniş bir menümüz mevcuttur. Her damak tadına hitap eden bir lezzet mutlaka bulunur.

Aydın Aperatifçi Menü

Menümüzde en çok tercih edilen ürünlerimiz; tostlar, köfte menüler ve ızgaralardır. Ürünlerimizi ister sandviç ister tabak menü olarak tercih edebilirsiniz. Köfte, pilav ve salatalı zengin tabak menülerimiz sandviçlerimiz gibi özenle hazırlanır. Beyaz ve kırmızı et ürünleri dışında, lezzetli kokoreç menü ve sandviçlerde oldukça rağbet gören ürünlerdir.

Aydın Aperatifçi leziz ürünlerinin yanı sıra ızgara hizmeti de vermektedir. Siz getirin biz pişirelim konseptiyle et, tavuk ve sucuk gibi ürünlerinizi getirip usta ellere emanet edebilirsiniz. Etleriniz kömür mangallarda hijyenik şekilde pişirilerek sizlere ulaştırılır. Izgara hizmetimiz yanında zengin meze çeşitlerimizden tercih edebilirsiniz. En taze sebzelerden ve günlük yoğurtlardan hazırlanan mezeler paket servise de uygundur. Yemeğe günün çorbasıyla sıcak bir başlangıç yapabilirsiniz. Sabah ve akşam sıcak çorba servisi devam etmektedir. Sizde web sitemizden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizden hemen tıklayıp hızlı sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
Whatsapp Sohbet
Siparişiniz varsa hemen yardımcı olalım?
Grillo Aydın'a Hoş Geldiniz
Merhaba Grillo Aydın Olarak Size Nasıl yardımcı olabiliriz