Aydın Kokoreç

En çok tercih edilen ve sevilen Sokak lezzetlerinden biri olan kokoreç genellikle garnitür olarak biber turşusu, domates veya salatalık turşusu ile tüketilmektedir. Aydın kokoreç olarak sevilen lezzetlerden birisi olan kokorecin yapılmasında hijyen kurallarına dikkat ederek ve özel olarak hazırlanmış mangallar da yatay bir şekilde asılarak hazırlamaktayız. Döndürülerek pişen kokoreç kızartıldıktan sonra kesitler alınarak ve bol baharatlanarak servis edilmektedir. Genellikle kimyon, acı pul biber ve kekik ile lezzetlendirilmektedir.

Aydın Kokoreç Lezzeti

Kokorecin lezzetini belirleyen faktörler arasında süt kuzudan yapılmasıdır. Dana dan yapılan kokoreç daha sert olmasından dolayı fazla tercih edilmez. Ayrıca yağ oranının iyi belirlenmiş olması gerekir. Aşırı yağlı veya tamamen yağsız olmamalıdır. Bizler de Aydın Kokoreç olarak siz değerli müşterilerimiz için kokoreç in lezzetinin en iyi olması için bu noktalara dikkat ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Aydın Kokoreç olarak en sevilen kokoreç çeşitleriniz sizler için yapıyoruz. Özel sarım kokoreç, dilim kokoreç, atom kokoreç, İstanbul usulü kokoreç çeşidi, İzmir usulü ve toptan kokoreç çeşitlerimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Ayrıca kokoreç fiyatlarımızın oldukça uygun olması bizi tercih etmeniz için gerekli sebeplerden birisidir. Lezzetli kokoreçlerimizden sipariş vermek istediğinizde ister telefonla ister mekanımıza gelerek yapabilirsiniz. Uygun fiyata ve lezzete ihtiyacınız olduğunuz zaman bir telefon kadar yakınınızdayız. Kokoreç siparişlerinizin yanında en fazla tercih edilen içeceklerimiz ise ayran, turşu suyu ve şalgam suyudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
Whatsapp Sohbet
Siparişiniz varsa hemen yardımcı olalım?
Grillo Aydın'a Hoş Geldiniz
Merhaba Grillo Aydın Olarak Size Nasıl yardımcı olabiliriz