Grilloaydın Aydın 7/24 Aperatif

Grilloaydın Aydın 7/24 Aperatif hizmeti veren işletmemiz Ünal Özgödek Bulvarı Efeler Aydında bulunmaktadır. Sokak lezzetlerini bize ulaştıran ve birçok Aperatif ürünü bulunan işletmemizde ayrıca kendi etinizi getirin biz pişirelim hizmeti de verilmektedir. Sokak lezzetlerini günlük ve taze olarak bize ulaştırmaktadır. Paket servis imkânı da bulunan Grilloaydın Aydın 7/24 Aperatif işletmemizde kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkânı bulunmaktadır.

Grilloaydın Aydın 7/24 Aperatif Ürünleri Nelerdir

 

Grilloaydın Aydın 7/24 Aperatif Ürünleri Nelerdir sorusuna yanıt olarak günlük hazırlanan taze kokoreç, günlük midye dolma, grillo tost, ayvalık tostu, pilav üstü tavuk, tavuk burger, tandır iç pilavlı ve tandır piliç çevirme, köfte ekmek, közde köfte, közde incik, közde kanat, közde kumru, meze çeşitleri, günün çorbası ve siz getirin biz pişirelim adı altında hizmet vermektedir. Kendi etinizi getirin, odun ateşinde pişirelim ister servis edelim ister paket hazırlayalım şeklinde hizmet veren Grilloaydın Aydın 7/24 Aperatif işlememizin paket servisi de bulunmaktadır. Paket servis tercih edildiğinde kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Grilloaydın Aydın 7/24 Aperatifi Neden Tercih Etmeliyiz

 

Grilloaydın Aydın 7/24 Aperatifi Neden Tercih Etmeliyiz sorusunun cevabı olarak sadece günlük ve taze hazırlanan ürünlerin satılması, ulaşımın kolay olması, paket servisin hızlı ve kapıda ödeme kolaylığı sağlaması, közde pişen birçok ürünün olması, bunları uygun fiyata sizlere ulaştırmasıdır diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
Whatsapp Sohbet
Siparişiniz varsa hemen yardımcı olalım?
Grillo Aydın'a Hoş Geldiniz
Merhaba Grillo Aydın Olarak Size Nasıl yardımcı olabiliriz