AYDIN EN İYİ KOKOREÇ

Birbirinden lezzetli ürünlerimizin bulunduğu Aydın en iyi kokoreç işletmemize hoş geldiniz. İşletmemiz aydın da bulunmaktadır. İşletmemiz her damak tadına uygun olan lezzeti şahane ürünler bulundurmaktadır. Evlere paket de olmak üzere birçok şekilde hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizi büyük bir özen ile hazırlanıp sizlerin beğenilerine arz ediyoruz. Ürünlerimizi hazırlarken hijyen kurallarına son derece dikkat etmekteyiz. Ürünlerimizden midyeyi sizler her gün taze yiyebilesiniz diye günübirlik olarak getirmekteyiz. Bulunduğumuz ülke durumundan dolayı et ve et ürünlerimizi son derece hassasiyet göstererek, İslami esaslara dikkat ederek, helal bir şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Güler yüzlü ve samimi kadromuz ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz. İnternet sitemizde sizlere daha iyi hizmet edebilmek adına ihtiyaç duyulduğunda bizler ile whats app yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

 Aydın en iyi kokoreç olarak Lezzetleri Menüleri ve muhteşem yiyeceklerimizden, güler yüzümüzden ve samimiyetimizden ödün vermeyerek sizlerin hizmetinize devam etmekteyiz. Kuyu tantuniden hamburgere, midyeden köfteye kadar birçok ürün ve çeşitteki ürünlerimizden sizlerde istifade edin diye zaman zaman indirimler uygulamaktayız. Menülerimiz şu şekildedir:

Günlük kokoreç, Grillo tost, Günlük midye dolma, ayvalık tostu, meze çeşitleri, pilav üstü tavuk, köfte ekmek, közde köfte, közde incik, közde kanat, közde kumru, tandır iç pilavı ve tandır piliç, çevirme, her gün farklı birçok çorba ve daha nicesi. Sizler de bu leziz lezzetlerden tatmak ve istifade etmek isterseniz sizleri işletmemize bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
Whatsapp Sohbet
Siparişiniz varsa hemen yardımcı olalım?
Grillo Aydın'a Hoş Geldiniz
Merhaba Grillo Aydın Olarak Size Nasıl yardımcı olabiliriz