Aydın Kuyu Kokoreç

Aydın Kuyu Kokoreç; kokoreç, midye dolma, tost ve daha nice sayısız ürün çeşitliliğine sahip olup bu ürünlere daha önce hiç görülmemiş yorumlar ve farklı bakış açısı getirmektedir. Ürünlerimiz daha önce yemediğiniz tarzlarda hazırlanmakta ve bu ürünler firmamızın adını taşıdığı ürünler bulunmaktadır. Bu yorumlar birçok kez denenip en başarılı hale getirilip bulunmuştur. Çalışanlarımız  yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile ürünlerimiz hazırlamakta ve aynı ürünlere farklı bakış açıları getirmek için uğraşmaktadır.

Ürünlerimiz

  • Günlük kokoreç
  • Grille tost
  • Günlük midye dolma
  • Ayvalık tostu
  • Pilav üstü tavuk
  • Köfte ekmek
  • Közde incik

Bu ürünlerimiz ana başlı ürünler olup bu ürünlere ekstradan meze, çorba çeşitlerimiz bulunmaktadır. Aydın Kuyu Kokoreçte taze olarak tüketilmesi gerekenler ürünler ise gününde hazırlanıp ertesi güne bırakılmadan bitmektedir. Ürünlerimizde tazelik her zaman ön plandadır. Eğer ki siz bu ürünlerden almak istemezseniz malzemeleri kendiniz temin edip istediğiniz şekilde hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

 

Neden Biz ?

Ürünlerimiz hijyenik ortamlarda ve en sağlıklı koşullarda hazırlanmaktadır. Kullandığımız malzemeler ise son derece 1.sınıf olup uzaman ve deneyimli kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Ürünlerimizi kendinize göre şekillendirmek veya sizin zevkinize daha uygun hale getirmek istediğinizde ise bunu dile getirdiğiniz taktide size uygun şekilde hazırlanmaktadır. Ürünlerimizi başka yere getirmemizi isterseniz de servis ve birçok ödeme yönetimiz mevcuttur size uygun olanı seçip sipariş verebilirsiniz. Sizin için hazırlamamızı istediğiniz ürünler için ise tamamen sizin isteğinize uygun hazırlanır ve istediğiniz zaman teslim edilir. Aydın Kuyu Kokoreç olarak güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımızla sizleri her zaman ağırlamak isteriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
Whatsapp Sohbet
Siparişiniz varsa hemen yardımcı olalım?
Grillo Aydın'a Hoş Geldiniz
Merhaba Grillo Aydın Olarak Size Nasıl yardımcı olabiliriz